Stříbrný pšeničný podzim

Hlavní stránka » Aktuality » Stříbrný pšeničný podzim

„Nejlepší pivo na světě“ náchodský pšeničný PRIMÁTOR® Weizenbier opět potvrzuje svou kvalitu a dominuje na nejedné degustační soutěži doma i v zahraničí. Stříbro zacinkalo pšenici na soutěži Evropská pivní hvězda v Norimberku.

Primátor byl jediným českým pivovarem, kterému se podařilo v silné konkurenci téměř 2000 druhů piv z 45 zemí světa na soutěži bodovat.
Další stříbrný úspěch přišel v zápětí na prestižní soutěži Brussels Beer Challenge 2016, kde Weizenbier obhajoval zlato z loňského roku. V zemi zaslíbené pivovarnictví obliba soutěže BBC každým rokem výrazně stoupá. V letošním 5. ročníku hodnotilo 80 mezinárodních odborných porotců 1250 různých piv, což je o 152 více než vloni.
Svrchně kvašený Weizenbier je nejlépe hodnoceným náchodským pivem. Jeho jedinečná originální chuť, zlatožlutá barva a nezaměnitelná vůně po hřebíčku a banánech mu v letošním roce zajistila sedmkrát stupně vítězů.
Potvrzuje to i fakt, že časopis Pivo, Bier & Ale pivu PRIMÁTOR® Weizenbier udělilo 1. prosince v Klášterním pivovaru Strahov Výroční cenu za dlouhodobou kvalitu a mimořádné úspěchy v mezinárodních degustačních soutěžích.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.