Tesco přestavilo novinky v mléčných produktech vlastní značky

Hlavní stránka » Aktuality » Tesco přestavilo novinky v mléčných produktech vlastní značky

Tesco naslouchá zpětné vazbě od svých zákazníků a sleduje výživové trendy. Obojí pravidelně promítá do své nabídky. Na trh uvádí nové produkty a rozšiřuje nabídku mléčných produktů vlastní značky. Současný sortiment mléčných produktů plně odráží náročné požadavky spotřebitelů, a to ve složení, chuti, prospěšnosti pro zdraví a podpoře trávení.

O šíři a inovativnost mléčného sortimentu vlastní značky se zákazníci již nyní mohou přesvědčit v obchodech Tesco.

Čerstvý ovčí sýr, 80 g

Měkký nezrající plnotučný sýr z pasterovaného ovčího mléka a sýrařské kultury obsahuje 45 % tuku. Velice jemná a lahodná chuť, lze servírovat samostatně nebo zvýraznit čerstvými, případně sušenými bylinkami.

Kozí sýr, 150 g

Čerstvý měkký polotučný sýr z kozího mléka, smetany a sýrařské kultury. Balený ve znovu uzavíratelném obalu. Lehký sýr s typickou chutí kozího mléka lze použít do salátů nebo přímo roztírat na pečivo.

L. Casei, 100 g

Jogurtový nápoj s Lactobacillus paracasei, probiotickými bakteriemi, které pomáhají předcházet problémům trávicího systému. Obsahuje vitamín B6, vitamín D. Příjemná lehce nasládlá chuť. Dostupný i s příchutí lesního ovoce.

High protein drink, 300 g

Odtučněný jogurtový nápoj s vysokým obsahem bílkovin. Hustý krémový nápoj je ideální svačinka pro sportovce. Dostupný ve vanilkové a jahodové příchuti.

Ementál plátky, 100 g

Lahodný plnotučný sýr. Silné plátky s typickou emantálovou strukturou. Výrazná a plná chuť. Doporučujeme servírovat s čerstvými fíky, které podtrhnou chuťové přednosti zrajícího sýru.

Cottage cheese Light, 200 g

Oblíbený čerstvý sýr se sníženým obsahem tuku (2,1 % tuku). Perfektně se hodí pro doplnění čerstvých zeleninových salátů, nebo jako lahodný start do nového dne s čerstvým ovocem a oříšky.

Creme Bruleé, 2 × 100 g

Tradiční francouzský dezert v pohodlí domova. Doba přípravy je přibližně 10 minut. Součástí balení je třtinový cukr, kterým posypete dezert a necháte zapéct v troubě. Po vychladnutí se vytvoří neodolatelná vrstvička křupaného karamelu. Dezert je prodávaný v elegantní skleněné nádobě.

Tesco kefír, 450 g

Nízkotučné kefírové mléko obsahuje mléčné kultury a tři probiotické kultury. Pomáhá tak účinně trávicímu systému a obnovuje přirozenou střevní mikroflóru. Dostupný v tradiční jahodové příchuti a osvěžující meruňkové a višňové.

Tesco bifido, 130 g

Přírodní jogurt s bakteriemi Bifidobacterium, které podporují trávicí systém a chrání před patogenními bakteriemi. Dostupný i v jahodové a borůvkové příchuti.

Tesco skyr, 140 g

Přírodní zakysaný mléčný výrobek typu skyr, jehož oblíbenost mezi zákazníky roste. Osvěžující lehce nakyslá chuť. Nízkotučný a velmi bohatý v zastoupení bílkovin. Dostupný též v jahodové a brusinkové příchuti.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.