TESCOMA slaví 15 let vlastního design centra

Hlavní stránka » Aktuality » TESCOMA slaví 15 let vlastního design centra

V roce 2016 má společnost TESCOMA hned několik důvodů k pořádným oslavám. Jedním z nich je 15 let od založení vlastního design centra ve Zlíně, druhým pak mimořádné množství ocenění za design a inovativnost výrobků – jen v letošním roce je jich už 16!

V celkovém součtu však TESCOMA během pouhých pěti let získala za své originální produkty 30 světových designových cen a jednu národní – Národní cenu kvality ČR. Počtem ocenění se tak TESCOMA stává v České republice bezkonkurenční jedničkou! O jak vysoce prestižní světové ceny se jedná, posuďte sami: 12× Red Dot Design Award, 5× Good Design Award, 4× German Design Award, 4× Solutions, 1× Design Plus Award a 4× Kitchen Innovation Award.
Tento úspěch tak dokládá správné rozhodnutí, které majitelé před 15 lety učinili – tedy založení vlastního TESCOMA design centra, kde se rodí unikátní, patentované výrobky té nejvyšší kvality a funkčnosti. Tým designérů sklízí úspěchy po celém světě a TESCOMA si tak postupně upevňuje svou pozici čísla jedna mezi výrobci domácích potřeb jak unikátním designem, tak šíří sortimentu, který vyváží do více než 110 zemí světa!
Kvalita, design, funkčnost a inovace. To je česká TESCOMA!

V roce 2016 byly oceněny tyto produkty:

1. Elektrický mlýnek na pepř a elektrický mlýnek na sůl VITAMINO (design Ladislav Škoda a TESCOMA Design centrum Zlín). Špičkový keramický mlecí mechanismus pohání 6 mikrotužkových baterií a je umístěn v horní části mlýnku, proto nepotřebují mlýnky VITAMINO víčko pro zachytávání zbytků koření. Mlýnky začnou mlít automaticky při otočení dnem vzhůru, po otočení zpět se mletí samo zastaví. S nastavitelnou hrubostí mletí a ve dvou barevných variantách – bílé a antracitové. Cena 599 Kč.
Ocenění: Reddot Award 2016, Good Design

2. Láhev na nápoje PURITY 0.5 l a 0.7 l. (design Ladislav Škoda a TESCOMA design centrum Zlín). Vynikající pro vodu, čaje, ovocné šťávy, džusy apod. Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, použitý materiál je zcela neutrální a nijak neovlivňuje kvalitu uložených nápojů. Opatřeno uzávěrem se silikonovým těsněním a odnímatelným poutkem. Cena 199 a 249 Kč.
Ocenění: Reddot Award 2016

3. Zdravé dózy do ledničky PURITY (design František Fiala a TESCOMA design centrum Zlín). Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, vynikající pro hygienické uložení potravin v ledničce. Použitý materiál je neutrální, neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém skladování. Opatřeno oboustranným dnem s výstupky proti vlhnutí potravin a zvýšeným okrajem proti vytékání. Dózy jsou vzájemně stohovatelné, jejich používání uspoří místo v lednici. Dodáváno s náhradními křidélky. Vhodné do myčky. Cena od 149 Kč.
Ocenění: Reddot Award 2016, Kitchen Innovation 2016

4. Tvořítko na led myDRINK, kostky (design Jiří Hoferek a TESCOMA Design centrum Zlín). Vynikající pro přípravu originálně tvarovaného ledu. Opatřeno vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka a jeho uložení do mrazničky v libovolné poloze. Vyrobeno z prvotřídního pružného silikonu, led lze z tvořítka snadno uvolnit. Vhodné do myčky. Cena 249 Kč.
Ocenění: Reddot Award 2016

5. Krájecí deska VITAMINO (design František Fiala a TESCOMA design centrum Zlín). Oboustranná krájecí deska pro zpracování všech druhů potravin, vynikající zejména pro krájení ovoce a zeleniny. Antibakteriální – se speciální úpravou zabraňující povrchovému růstu bakterií. Vyrobeno z prvotřídního vysoce odolného plastu, vhodné do myčky. Cena 499 Kč.
Ocenění: Reddot Award 2014, German Design Award

6. Lis na česnek HANDY (design Pavel Skřivánek a TESCOMA Design centrum Zlín). Vynikající pro rychlé lisování česneku bez použití síly, utahováním rukojeti stroužky lehce prolisujete. Opatřeno čistítkem se stěrkou, vyrobeno z prvotřídního vysoce odolného plastu. Cena 249 Kč.
Ocenění: German Design Award 2016, Good Design

7. 3D formičky pro tvarování pokrmů PRESTO FoodStyle, 3 tvary (design Pavel Skřivánek a TESCOMA Design centrum Zlín). Vynikající pro tvarování příloh, předkrmů, salátů apod., pokrmy lze z formiček snadno vyklopit. S lopatkou pro přenesení vytvarovaného pokrmu na talíř. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. Návod k použití s recepty uvnitř balení. Cena 249 Kč.
Ocenění: Solutions 2016

8. Teploměr digitální se stěrkou DELÍCIA (design Martin Koval a TESCOMA Design centrum Zlín). Měří teplotu pokrmů během vaření, pečení i promíchávání, vynikající při přípravě polev, omáček, rozvarů, ohřívání mléka apod. i při pečení sladkých a slaných pokrmů. Opatřeno klipsou pro uchycení na okraj nádobí a odnímatelnou silikonovou stěrkou, dosažení požadované teploty (0–250 °C) je signalizováno zvukově. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, žáruvzdorného silikonu, odolného plastu, dodáváno s bateriemi. Cena 599 Kč.
Ocenění: Kitchen Innovation 2016

9. Oddělovač přichyceného pečiva DELÍCIA, (design Martin Koval a TESCOMA Design centrum Zlín). Snadno a rychle uvolní přichycené moučníky z forem s vysokým okrajem, pružná čepel je šetrně oddělí od stěn i dna hluboké formy. Vynikající i pro uvolňování perníčků, lineckého, pusinek apod. z plechů. Čepel je vyrobena ze žáruvzdorného odolného plastu, je ideální do forem s antiadhezním povlakem, jejichž povrch nepoškodí. Cena 109 Kč.
Ocenění: Solutions 2016, Kitchen Innovation 2016

10. Rozprašovač na citrusovou šťávu VITAMINO (design František Fiala a TESCOMA design centrum Zlín). Užitečný kuchyňský pomocník, v němž se ukrývají dvě báječné funkce: odšťavňovač a rozprašovač. Odšťavňovač poslouží pro snadné vymačkání citronů či limetek, rozprašovač pak rozptýlí jejich šťávu po celém povrchu pokrmů. Cena 199 Kč.
Ocenění: Good Design

11. Souprava pro přípravu krémového sýru DELLA CASA (design Martin Koval a TESCOMA design centrum Zlín). Vynikající pro snadnou a rychlou přípravu čerstvého krémového sýru a dětských smetanových dezertů. Souprava obsahuje mísu s víkem, cedník a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. Návod k použití s recepty uvnitř balení. Cena 399 Kč.
Ocenění: Kitchen Innovation 2016

12. Zdravé dózy do mrazničky PURITY PURITY (design František Fiala a TESCOMA design centrum Zlín). Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, vynikající pro hygienické uložení potravin v mrazničce nebo ledničce. Použitý materiál je neutrální, neovlivňuje kvalitu pokrmů ani při dlouhodobém zmražení a skladování. Dózy jsou elastické, snadno se otevírají i zavírají a dokonale těsní. Opatřeno barevnými víčky pro snadné rozlišení při odděleném skladování masa, zeleniny, ovoce apod., stohovatelné na sebe i do sebe pro úsporu místa. Vhodné do mrazničky, ledničky, mikrovlnné trouby a do myčky. Cena od 149 Kč.
Ocenění: German Design Award 2016

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.