Thule Accent – pro dnešní moderní profesionály

Hlavní stránka » Aktuality » Thule Accent – pro dnešní moderní profesionály

Nová kolekce batohů, Thule Accent, je postavena na elegantním designu a pohodlí v celém svém rozsahu.

Tato nová řada batohů je určena všem dnešním moderním profesionálům.

Batohy z kolekce Thule Accent, které zahrnují tři batohy v různých velikostech a inovativní kufřík 2 v 1, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které skvěle drží krok s dnešními městskými profesionály. S ochranným samostatných úložným prostorem pro notebooky a tablety a speciální ochrannou zónou SafeZone pro cennosti zajistíte, že veškeré příslušenství v batohu zůstane bezpečně uložené, přesto velice jednoduše a přehledně přístupné.

Thule Accent Backpack 28L- Robustní cestovní batoh se širokým otvorem ve tvaru písmene „U“ umožňuje snadné balení a vybalení každodenních potřeb, jakými jsou tablet, notebook, telefon a další potřebné věci moderních profesionálů.

Thule Accent Backpack 23L & 20L – Profesionální cestovní batoh s ochranou elektroniky a univerzálním oddílem SafeZone pro cennosti. Snadno uložte láhev s vodou do boční kapsy a udržujte drobné věci bezpečně v sousední boční kapse na zip.

Thule Accent Laptop Bag 15.6" – Univerzální kufřík 2 v 1. Snadno přeměňte tašku na batoh pro všestranné možnosti přenášení.

Všechny tři typy batohů umožňují ochránit svůj telefon, sluneční brýle nebo peněženku v SafeZone kapse. Notebook a tablet zabalíte jednoduše do samostatných příslušných kapes.

Více na www.thule.com

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.