U Babičky

Hlavní stránka » Aktuality » U Babičky

Průhonice jsou známé svou exkluzivitou. Místo za hranicí Prahy, které baví místní, pražskou i celorepublikovou klientelu. Vytříbenost a vysoká kvalita podniků je známa široko daleko. Rodinná oáza je tam pouze jedna. Je jím Babička.

Babiččina zahrada je vyhlášenou restaurací, které vévodí executive chef Radek David a head chef Michal Šorf. Jak samotný název napovídá, jedná se restauraci s neuvěřitelnou zahradou. Několik altánků a bylinková zahrada nemá obdoby. V nepříznivém počasí interiér Babiččiny zahrady nabízí útulnou světnici, které dominuje modrá kachlíková pec. Ale to není vše, co Babička nabízí.

Dále je možné využít místní relaxační centrum zvané Babiččina péče. Nejedná se o klasické wellness, ale o širokou nabídku služeb, které mají stejný jmenovatel a to laskavou péči. Množství terapií a masáží, lze jmenovat oblíbené Babiččino zimní pohlazení 90 min za 1490CZK. Během této terapie host okusí lávové kameny s éterickými oleji, celotělový peeling, rozhřátí svalů a odstranění napětí a stresu z těla. Nechybí ani kosmetické ošetření se značkou Dr. Hauschka. Po tomto ošetření žena odchází doslova nová. Během 120 min za 1800CZK se hluboce uvolní a nastolí v sobě vnitřní rovnováhu, která je podržená dokonalou pletí.

V prostorách Babičky se konají také pravidelné lekce cvičení – powerjóga, pilates, tanec pro radost, Kundalini jóga a Ashtanga jóga.

Nejoblíbenější produkty u Babičky jsou zážitkové balíčky. Některé jsou i s přespáním, jelikož Babička disponuje malým útulným pensionem. Rodinná oáza Babička nabízí balíček pro kamarádky s relaxačními procedurami ušitými na míru, večeří a ubytováním. Cena pro 2 osoby 5200CZK. Ve stejné cenové hladině se pohybuje balíček pro páry. V nabídce je také balíček klidný večer, vhodný jako únik rodičů od všedních starostí. Náplní je večeře a přenocování se snídaní v ceně 2950CZK.

Babička je vhodná na oslavy, svatby a firemní akce. Kapacita na akci je 90 osob a na noclech 16 osob. Rodinné prostředí, možnost zapojení babiččiny péče v jakékoliv formě třeba hromadnou lekcí jógy v zahradě. To vše je v rodinné oáze Babička možné. Přijďte a zažijte teplo domova u Babičky.

https://babiccinazahrada.cz/cs/uvod/

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.