Valentýnský přípitek, který ozvláštní váš večer

Hlavní stránka » Aktuality » Valentýnský přípitek, který ozvláštní váš večer

Valentýn se již nezadržitelně blíží a je na čase přemýšlet, jak tento svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou strávíte. Pokud si rádi užijete romantický večer v pohodlí vašeho domova, můžete si ho zpříjemnit lahví kvalitního šumivého vína nebo champagne.

Limitovaná zamilovaná edice cavy Anna de Codorníu Love či luxusní champagne Piper-Heidsieck v exkluzivním balení se budou na vašem stole v tento den skvěle vyjímat.

U romantické večeře doma by neměl chybět kvalitní přípitek. Kromě svíček a dobrého jídla se na oslavu svátku zamilovaných skvěle hodí také lahev bublinek. I přípitek může vyjádřit něžné city a navodit správnou atmosféru pro další průběh vašeho večera.

Pokud jste příznivci klasického champagne, vychutnejte si tuto ikonickou limitovanou edici Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick, která vás nadchne nejen originálním designem, ale i aromatičností snoubící se s lehkou chutí, svěžestí a suchým profilem. Toto oceňované cuvée brut tvoří dokonale vyvážená kombinace odrůd Pinot Noir, Meunier a Chardonnay. Velký dárkový obal v kombinaci zlaté a červené barvy ladí i se samotným champagne cuvée brut, jehož elegantní lahev je ve stejných barvách. Obal však slouží nejen jako stylový doplněk exkluzivního nápoje – díky použitému materiálu udrží lahev ve zvolené teplotě, a dá se tedy využít jako chladič. Toto exkluzivní champagne pořídíte na www.alkohol.cz za cenu 1.166,– Kč či na www.1er.cz

Pokud hledáte lahev doslova vyjadřující lásku, zamilovaná edice španělské cavy Anna de Codorníu Love je tou správnou volbou. Toto vyvážené šumivé víno nabízí příjemné perlení a je skvěle osvěžující. V chuti i vůni oceníte vysokou ovocnost tohoto šumivého vína. Užijte si skvělou chuť citrusů a tropických plodů. Cava se stejně jako francouzské champagne vyrábí tradiční metodou, kdy druhotné kvašení probíhá přímo v lahvi, a to po dobu až 18 měsíců. Limitovanou edici cavy Anna de Codorníu Love zakoupíte v prodejnách Gurmetum v OC Chodov, OC Nový Smíchov, www.1er.cz či na stránkách www.napojka.cz ve dnech 21.1.-15.2.2019 za speciální cenu 399 Kč.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.