Vánoční brunchování

Hlavní stránka » Aktuality » Vánoční brunchování

Brunche jsou oblíbené v každém ročním období. Ale ty vánoční mají ještě větší rodinné kouzlo než ty celoroční. Hotel Alcron během nejhezčích svátků roku připravil hned 3 slavnostní příležitosti k setkání. Navíc pod taktovkou Executive Chefa Romana Pauluse.

22. prosince 2019 se uskuteční předvánoční nedělní brunch určený pro setkání početných rodin, mladých párů nebo blízkých přátel. Cena plnohodnotného brunche včetně bufetové nabídky, sektu, vína, piva, nealkoholických nápojů, kávy a čaje činí 1499 Kč. Cena bez alkoholických nápojů činí 1199 Kč.

25. prosince 2019 je na pořadu dne opravdu sváteční vánoční brunch. Ten je mimořádně o půl hodiny delší než dle klasického harmonogramu, tedy od 12 h do 16 h. Cena all inclusive je 1959 Kč v plné alkoholové verzi, light nabídka činí 1599 Kč.

1.ledna 2020 se koná tradiční novoroční brunch, který probíhá od 12:30 do 16 h. Silvestrovské oslavy posunuly začátek brunche o půl hodiny později než obvykle. Cena je opět v plném složení 1959 Kč, nealkoholická verze 1599 Kč.

Živá hudba a dětský koutek je součástí každého sváteční brunche. Historické místo plné elegance a pozitivního povzneseného směru, který se nezměnil po desetiletí. Místo, které přeje těm, kteří měli a mají českou hrdost v srdci.

Zažijte rodinné Vánoce na jednom z nejelegantnějších míst v Praze.

https://www.larotonde.cz

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.