Víno darované s láskou

Hlavní stránka » Aktuality » Víno darované s láskou

K Valentýnu neodmyslitelně patří květiny, sladkosti a dobré jídlo a pití. Vždyť láska odpradávna prochází žaludkem. Ať již plánujete romantický večer společně, nebo chystáte pro svého partnera překvapení v podobě romantického večera ve dvou při svíčkách, nevyhnete se otázce, čím si večer přiťuknete?

Lahev dobrého a kvalitního alkoholu se spolu s květinou hodí jako krásný dárek, který nikdy nezklame. S výběrem kvalitních vín, který jsme pro vás připravili, zvládnete připravit krásný Valentýn i na poslední chvíli. Vybrat si můžete z intenzivního růžového šumivého vína, šťavnatého Chardonnay, elegantní cavy nebo ovocného prosecca.

Stormhoek LOVE Moscato

Valentýnská cena 109,90 / 0,75 l
Intenzivní a přitom nenáročné růžové šumivé víno s příchutí třešní. Pokud místo večeře při svíčkách u ozdobeného stolu máte radši roztančené večírky, pak se toto víno v zamilované lahvi skvěle hodí pro váš valentýnský večer. Lahev je zdobená srdíčky, čímž je víno přímo stvořené jako valentýnský dárek. Potěšte svou lásku krásným dárkem a zároveň sladkým přípitkem.

Vína pod značkou Tesco

Tesco Finest Chardonnay

Země původu Česká republika
Valentýnská cena 139,90 / 0,75 l
Čisté a šťavnaté Chardonnay s vůní tropického ovoce a máslových sušenek s příjemným ovocným závěrem. Pokud si nejste jistí, jaké víno na večer připravit, abyste si užili romantický večer, je Chardonnay sázkou na jistotu. Jemně ovocné aroma okouzlí každého a hodí se k celé řadě pokrmů, například k rybám, těstovinám a měkkým sýrům.

TF Cava Vintage

Země původu Španělsko
Valentýnská cena 139,90 / 0,75 l
Španělské šumivé víno, vybráno exkluzivně pro značku Tesco Finest, s elegantní chutí po citrusech a jablkách. Při výrobě cavy se využívají stejné procesy, jako při výrobě šampaňského, ale ovocná chuť a zejména cena cavu přibližují italskému proseccu. Vychutnat si ji můžete společně u večeře z mořských plodů.

TF Bisol Prosecco

Země původu Itálie
Valentýnská cena 179,90 / 0,75 l
Krémově jemné šumivé víno v kategorii brut s delikátním perlením a charakteristickou ovocnou svěží vůní. Ve víně je cítit výrazná chuť po broskvích a hruškách. Stejně jako v případě šampaňského nebo cavy, je i prosecco charakteristické oblastí, ve které se pěstuje. Nejkvalitnější hrozny dozrávají v několika obcích mezi městy Conegliano, Asolo a Valdobbiadene, odkud pochází i toto prosecco Tesco Finest. Skvěle se hodí k asijské kuchyni nebo k uzenému lososu.

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.