WHISKY LIFE! PRAGUE

Hlavní stránka » Aktuality » WHISKY LIFE! PRAGUE

Ve dnech 1. - 2. 11. 2019 se koná již sedmý ročník úspěšného pražského festivalu opět v Novoměstské radnici, v srdci historické Prahy.

Vyberete si z více než 200 různých druhů whisky, whisky koktejlů a bourbonů, včetně rarit a těch, které v Čechách zatím nejsou k dostání. Ať jste zarytým milovníkem whisky, anebo jste whisky nikdy neochutnal, nevadí, každý si přijde na své. Přijďte si poslechnout živou hudbu, skotské dudy, vidět kilty, ochutnat doutníky, jídlo a účastnit se tomboly. O zábavu nouze nebude! A nezapomeňte, kdo přijde ve skotském kiltu, dostane panáka whisky zadarmo! Účastni se můžete také řízených ochutnávek tzv. MasterClassů, na kterém vás přední zahraniční a čeští odborníci na whisky provedou ochutnávkou jimi vybraných whisek.

Jeden z MasterClassů festivalu Whisky Life Prague přijede vést vysoce respektovaný whisky expert, Billy Walker. Billy má unikátní náhled do světa whisky businessu. Je majitelem palírny GlenAllachie a hostům představí celé portfolio.

Další MasterClass přijedou vést brand ambassadoři jako Ronan Currie, Dean Jode, Cameron McGeachy, Karol Kuliś a další skvělí zástupci českých distributorů Jan Kuchař a Zdeněk Kortiš.

Přijďte ochutnat!
Sláinte!

Festival se koná v pátek 1.11.2019, v čase 16.00 až 23:00, v sobotu 2.11.2019 od 14:00 do 23.00.

Místo konání: Novoměstská radnice, Karlovo nám.23, Praha 2

Vstupné 490,–CZK

Předprodej www.ticketstream.cz a na webových stránkách festivalu www.whiskylifeprague.cz

Red.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.