ZAHŘEJTE SE PŘI ČEKÁNÍ NA JEŽÍŠKA aneb když už se to fakt nedá vydržet

Hlavní stránka » Aktuality » ZAHŘEJTE SE PŘI ČEKÁNÍ NA JEŽÍŠKA aneb když už se to fakt nedá vydržet

Praskající krb, vyhřátá přikrývka, příjemná hudba, za okny první vločky sněhu a horký nápoj. Není nad to vykouzlit si v okamžiku scenérii jako z pohádky a užít si příchod zimy v pohodlí domova.

Pokud jste opravdoví labužníci, zapomeňte na kakao a vyzkoušejte skořicovou specialitu z pravé skotské whisky, Kapitánův grog anebo Latte s likérem Baileys.

NAPNĚTE PLACHTY, KAPITÁN VYPLOUVÁ!

Nestůjte frontu u stánku na vánočním trhu, ani nepokukujte po předem namíchaných nápojích z obchodu. Připravte si grog a punč, stálice mezi horkými nápoji, doma a budete překvapeni, jak vás dostanou.

KAPITÁNŮV GROG
Až z Jamajky připlouvá kořeněný Captain Morgan Spiced, aromatický a nezaměnitelný rum, který je základem pro poctivý grog. Tato klasika (existují ale i verze z whisky, koňaku nebo griotky) vás zahřeje na těle i na duši. Panáka rumu smíchejte s horkou vodou, ovoňte plátkem citronu (nevymačkávejte, jen vložte do drinku) a můžete podávat.

Ingredience na jeden drink:

4 cl Captain Morgan Spiced
10 cl horké vody
Cukr dle chuti

KAPITÁNŮV PUNČ
Silný, jemný a výjimečný. Přesně takový je punč připravený z rumu Captain Morgan Black Spiced. Jedinečná chuť protkána kořením mu propůjčuje sílu, která je zpečetěna zráním ve dvakrát pálených dubových sudech, kdežto vůně ovoce v horkém nápoji zaručí jemnost. Ohřátý jablečný džus smíchejte s panákem rumu a drink ozdobte tenkými plátky jablka s hřebíčkem.

Ingredience na jeden drink:
4 cl Captain Morgan Black Spiced
10 cl horkého jablečného džusu

WHISKY, JAK JI NEZNÁTE

Neodolatelné horké drinky z pravé skotské whisky Johnnie Walker Red Rye Finish potěší všechny milovníky luxusu. Tato novinka je inspirována americkými příchutěmi a uspokojí i ty nejnáročnější. Vsadit můžete i na klasiku a použít osvědčenou whisky Johnnie Walker Red Label.

HOT&SPICY WHISKY
Pokud si chcete zkrátit dlouhou chvíli při čekání na Ježíška, vychutnejte si jeden z teplých drinků, jehož základem je whisky. Správný výběr koření ve spojení s whisky navodí tu pravou atmosféru. Ohřátý jablečný džus smíchejte ve sklenici s whisky, přidejte plátek citronu a celou skořici. Teplý džus nasaje kořenitou vůni skořice a svěží chuť citronu.

Ingredience na jeden drink:

6 cl Johnnie Walker Red Rye Finish
12 cl jablečného džusu (teplého)
1 ks celá skořice
1 ks plátek citronu
Sušená jablka na ozdobu

HOT&GINGER WHISKY
Zázvor, med a citron – na tuto směsici byste rozhodně neměli zanevřít. Kombinací těchto ingrediencí společně s kvalitní whisky vytvoříte drink, který zahřeje i nakopne. Exotický zázvor dobře doplňuje lahodnou kořeněnou chuť skotské whisky. Nejdříve svařte vodu se zázvorem a přilijte whisky Red Label, citronovou šťávu a přimíchejte lžíci medu. Horký drink můžete ozdobit plátkem čerstvého zázvoru a citronovou kůrou.

Ingredience na jeden drink:

5 cl Johnnie Walker Red Label
1 lžíce medu
1 cl citronové šťávy
15 cl vody (horké)
3 plátky zázvoru

SLADKÉ POHLAZENÍ

Spojení čerstvé smetany, lahodného kakaa, madagaskarské vanilky a kvalitní irské whiskey, to je Baileys Original. Jemné pohlazení, které lahodí chuťovým pohárkům již více než 40 let. Jak si užít první zimní dny právě s tímto vynikajícím likérem?

BAILEYS LATTE
Vykouzlete z vaší oblíbené kávy typu Latte příjemný odpolední drink. Do vysoké sklenice s napěněným mlékem pomalu přilijte espresso tak, abyste neporušili nadýchanou pěnu. Do caffè Latte přidejte smetanový likér Baileys, který se svými vanilkovo-čokoládovými tóny dokonale snoubí s chutí kávy. Drink dozdobte vločkami z hořké čokolády nebo kakaem.

Ingredience na jeden drink:

2 cl Baileys Original
2,5 cl kávy espresso
12,5 cl mléka

PŘÍJMNÉ ZAHŘÍVÁNÍ SE PŘEJEME!

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.