Zámek Děčín hledá nájemce zámecké restaurace

Hlavní stránka » Aktuality » Zámek Děčín hledá nájemce zámecké restaurace

Zámek Děčín je nejnavštěvovanější památkou Ústeckého kraje. Po 60 letech pobytu armád prošel náročnými opravami a od roku 2005 je otevřen pro veřejnost. Nabízí 5 prohlídkových okruhů, z nichž dva jsou určeny pro rodiny s dětmi.

Návštěvnost v roce 2017 překročila 60 000 platících osob a další tisíce turistů si prohlédne zdarma jen zahrady a nádvoří.

V přízemí jižního křídla zámku se nachází zámecká restaurace s kapacitou až 80 míst a s vybavenou kuchyní i zázemím. V létě je možno využít i venkovní posezení na nádvoří. Přímo nad restaurací se nachází společenský sál s kapacitou až 300 osob, kde se konají společenská setkání, plesy, konference a další akce. Sál je možno si pronajmout i pro firemní akce. V zámku se konají také svatby, velký zájem je o svatební hostiny.

Pro zámeckou restauraci hledáme nájemce, který by garantoval celoroční provoz. Nájemce bude zajišťovat i veškeré občerstvení při všech zámeckých akcích a pronájmech. Další informace na mailu krupickova@zamekdecin.cz nebo na telefonním čísle 412518905.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.