Zastavit, zrelaxovat, vypnout motor. Wine & Spa na D1

Hlavní stránka » Aktuality » Zastavit, zrelaxovat, vypnout motor. Wine & Spa na D1

Nově se v těchto dnech otevřela oáza dálnice D1. Přesně v Choceradech, cca 30km od Prahy. Protiklady se přitahují, tedy místo a nabízené tamní služby.

Dálnice D1 drží bezesporu prvenství v nejvíce stresové oblasti České republiky. Je to díky častým kolonám, který tuto silniční tepnu sužuje. I ona by si zasloužila relax. Stejně tak všichni kolem projíždějící. Nově se v těchto dnech otevřela oáza dálnice D1. Přesně v Choceradech, cca 30km od Prahy. Protiklady se přitahují, tedy místo a nabízené tamní služby.

Dálnici D1 napohled, ale jakmile host vstoupí do prostor Hotelu Akademie Naháč ocitne se díky novému wellness v naprosté oáze relaxu. 30km od Prahy. Ideální místo na zastavení na cestě do Brna či do Prahy. Wellness se nazývá Wine & Spa. Důvod je jednoduchý. Majitelé Hotelu Akademie Naháč vlastní kromě dalších Hotelů Akademie i vinařství Šlechtitelská stanice vinařská ve Velkých Pavlovicích, která letos vyhrála první místo v sekci velkovýroby. Právě proto se rozhodli přenést víno v nové podobě do všech svých provozů. Nejen v již klasicky v lahvích, ale nově s rakouskou značkou Vinoble, která u nás nemá v oblasti vinné kosmetiky konkurenci. Všechny použité hrozny se pěstují v Rakousku. Výroba kosmetických produktů probíhá přímo v sídle firmy, dalo by se to označit za příkladnou ukázku manufaktury. Několikrát již vyhráli celosvětové soutěže ve wellness produktové oblasti. Další zajímavostí je, že všechny výrobky jsou 100% veganské a plastové obaly u nich jen stěží najdete.

Co se týká samotné nabídky Wine & Spa služeb, klient si platí čas terapeuta a ne danou službu. Terapeut se zaměří na potřeby klienta a vhodně zvolí éterický olej, aby zážitek byl o to intenzivnější. Na výběr má ze 3 před míchaných směsí Vinoble a to relax, detox a povzbuzení. V budoucnu se chystá ve Wine & Spa vlastní míchání éterických olejů. Zajímavé jsou samotné VInoble rituály. Nejedná se jen o masáž, ale o plnohodnotný wellness zážitek.

V samotném Wine & Spa je whirpool pro 6 osob, 3 finské sauny, zážitková sprcha, ledová kašna a odpočinková zóna. V případě zájmu, lze pronajmout privátní spa. Tím pádem se ocitnete v soukromém ráji a bude jen na vás, jestli vám budou dělat doprovod i děti. Cena privátní spa je 2990CZK za 90min.

Zastavit, zrelaxovat, vypnout motor. Wine & Spa na D1.

https://www.hotelnahac.cz/…pa-wellness/

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.