Zdravé lahodné novinky, to je to pravé po vánočním obžerství

Hlavní stránka » Aktuality » Zdravé lahodné novinky, to je to pravé po vánočním obžerství

Novinky ze sortimentu alternativní výživy bez laktózy a cukru od firem Sojaprodukt a Ehrmann jsou k dostání exkluzivně v obchodech Tesco.

O zdravý životní styl se snažíme celý rok, ale často právě začátkem ledna jsou naše snahy nejintenzivnější, a to díky novoročnímu předsevzetí nebo kvůli vánočnímu hodování. Novinky v sortimentu alternativní výživy od firem Sojaprodukt a Ehrmann najdete exkluzivně v hypermarketech Tesco po celé České republice. Ochutnejte produkty bez cukru a laktózy, například stoprocentně rostlinný makový dezert s vanilkovou nebo kakaovou příchutí zcela bez éček nebo vanilkový a čokoládový puding s vysokým obsahem proteinu, který oceníte především pokud chcete s zacvičit s povánočními kily.

Poppyk makový dezert s příchutí kakaa/vanilky
Běžná cena 29,9 Kč / 135 g
Tento cenný zdroj vápníku je zdravou svačinou nejen pro vás, ale i pro vaše děti, které potěší netradiční makový základ. Ochutnejte 100% rostlinný dezert bez cukru, éček a laktózy.

Čokoládový¬/va­nilkový puding s vysokým obsahem proteinů bez přidaného cukru
Běžná cena 39,9 Kč / 200 g
Vysoký obsah proteinu v pudingu, konkrétně 20 gramů ve 200 gramovém kelímku, vám spolu s cvičením dopomůže k vaší postavě snů. Proteiny (bílkoviny) jsou totiž jednou z nejzákladnějších složek pro budování svalové hmoty či tvarování těla.

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.