Značka Campari představuje nového českého ambasadora

Hlavní stránka » Aktuality » Značka Campari představuje nového českého ambasadora

Novým ambasadorem ikonické značky CAMPARI pro Českou republiku je Milan Zaleš. Spolupráci oznámil český distributor značky, společnost Ultra Premium Brands. Milan Zaleš své nové směřování pojal stylově, na baru známého pražského baru Bugsy's, kde působil devět let. Loučení s milovaným podnikem, který ho profesně zformoval, bude originální.

Celý duben bude stát na baru Bugsy's mimořádná lahev Campari. Hosté ji mohou na rozloučenou s barmanem Milanem Zalešem podepsat, Campari je na oplátku s díky pozve na drink. Zaleš tak umíchá poslední drinky jako barman Bugsy's a zároveň první pod patronátem ikonické značky Campari. Poté, co Zaleš absolvuje školení v italském Miláně, bezprostředně naváže intenzivní spolupráce s barmany.
Edukace profesionálů prostřednictvím brand ambasadora je pro značku Campari klíčová.

„Společným cílem Gruppo Campari a Ultra Premium Brands je získat pro Campari takové vnímání mezi zákazníky a spotřebiteli, jaké si „zaslouží“. Globálně je totiž opravdovou ikonou. V Drinks International Report 2018 se jedná o best selling a top trending značku mezi likéry a v bartenders choice je to číslo 3 globálně napříč všemi brandy. Proto je edukace profesionálů prostřednictvím brand ambasadora pro značku Campari klíčová. S tím souvisí i perfect serve Campari drinků. Mezi nejoblíbenější patří jednoduché drinky jako Campari Tonic nebo Campari Milano a z klasiky stále oblíbenější Negroni, jehož je Campari nedílnou součástí. Campari drinky doprovází autentický aperitivo moment, zvyk příjemné chvíle se sklenkou, jednohubkami a přáteli, následující po náročném dni v práci, který pochází stejně jako Campari z Milána a který představíme také českým zákazníkům.“ popisuje směřování a plány značky Vilma Kazdová, marketingová manažerka společnosti Ultra Premium Brands.

Inspirovat konzumenty pravým italským aperitivo momentem bude jedním z velkých úkolů nového ambasadora, stejně jako budování značky k zajištění perfect serve a tvorby sofistikovaných moderních koktejlů. Milan Zaleš dodává: „Těší mě, že mám tu čest u nás reprezentovat celosvětově uznávanou prémiovou značku, jejíž filozofie je mi blízká. Není to ani likér, ani bitter, prostě výjimečné Campari.“

Milan Zaleš se narodil 9. září 1988. Po ukončení studií a práci pro českobudějovický bar Žlutá ponorka nastoupil v legendárním baru Bugsy's, který opouští na pozici šéfbarmana. Kromě přípravy drinků udával v baru i hudební trendy jako DJ. Zaleš se od roku 2010 úspěšně účastnil více než desítky náročných barmanských soutěží a jeho osobním mottem je „Bůh je v detailu“.

Zdroj: TZ

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.