ZNAČKY LÉTA: Remundi gril a Cookplay CHIKIO

Hlavní stránka » Aktuality » ZNAČKY LÉTA: Remundi gril a Cookplay CHIKIO

Grilovací sezóna je v plném proudu: rozpalte grily a servírujte svým návštěvníkům vybrané lahůdky! Jaká je letos perfektní příprava pro letní grilování?

K dokonalému výsledku vám pomůže venkovní gril a ohniště v jednom od Remundi, 100% EKO jednorázovém nádobí z hravé kolekce CHIKIO od Cookplay či steakové nože TB Haute Coutellerie. K tomu na celé léto to vše mají v Premium Gastro výhodněji.

Perfektní výbava pro letní grilování

Rtuť teploměru šplhá stále více nahoru, a tak nenechá nikoho na pochybách, že letní sezóna už je v plném proudu. Dlouhé dny i večery vyloženě lákají k posezení pod širým nebem a přímo vybízejí k tomu, abyste rozpálili gril a servírovali lahodné dobroty na čerstvém vzduchu, přímo před zraky vašich natěšených zákazníků. A které produkty pomohou vyzdvihnout vaše kulinářské umění do výšin?

Remundi gril – ohniště a gril v jednom s regulovatel­ným tahem

Ke skvělému výsledku je zapotřebí nejen kvalitních surovin, kuchařský um, ale také výkonný gril. Venkovní ohniště a gril Remundi je vhodný jak na dřevěné uhlí, tak na dřevo a k tomu je naprosto efektní – ve vaší zahradní restauraci se bude jednoduše skvěle vyjímat. Jako jediná značka grilů na trhu má Remundi zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu a díky speciální geometrii navíc umožňuje využít různé teplotní zóny pro přípravu pokrmů vyžadujících různé grilovací teploty. Vybírejte z několika typů, velikostí i výšek. Nechybí ani široká nabídka grilovacího příslušenství jako grilovací kroužky, které jsou neocenitelným pomocníkem.

Pozor: venkovní ohniště a grily Remundi nyní můžete až do konce srpna zakoupit o 10% výhodněji a navíc v rámci této akce obdržíte ochranný obal gratis!

Cookplay CHIKIO – jednorázové nádobí z recyklovatelného materiálu s nápaditým designem

100% ekologické produkty z cukrové třtiny, vyrobené s láskou k přírodě a s respektem k životnímu prostředí, to je novinková kolekce CHIKIO od hravé baskické značky Cookplay. Přestože jsou její výrobky jednorázově použitelné, jsou i 100% recyklovatelné a maximálně ekologické.

Kolekci Cookplay CHIKIO také můžete do konce srpna zakoupit o 15% výhodněji!

Red.
Foto: Archiv Premium Gastro

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.