ProWein 2020: Nejdůležitější a největší veletrh vína a lihovin na světě

Hlavní stránka » Články » ProWein 2020: Nejdůležitější a největší veletrh vína a lihovin na světě

Po velmi úspěšném jubilejním ročníku veletrhu, který se uskutečnil v březnu loňského roku, slibuje i nadcházející veletrh ProWein, že se bude opět jednat o skvělý ročník. Veletrh se uskuteční od 15. do 17. března 2020.

S nabídkou přibližně 6.900 vystavovatelů z celého světa se bude bezesporu jednat o nejdůležitější a největší odborný veletrh vína a lihovin na světě – a tím pádem o nejdůležitější termín kalendáře roku 2020 všech mezinárodních nákupčích pro obchod, gastronomii, hotelnictví, import a export. „Vzhledem ke svému téměř kompletnímu portfoliu produktů je veletrh ProWein největší objednávkovou platformou na světě. K tomu se přidává nesmírně důležitá „propojovací“ funkce pro celou branži vína a lihovin“, objasňuje pan Bastian Mingers, Global Head Wine & Spirits and Director ProWein. „Zástupci této mezinárodní branže se během tří dnů veletrhu setkají v Düsseldorfu; zde se upevňují stávající obchodní kontakty, uzavírají se nové a – díky obsáhlému odbornému doprovodnému programu – dochází k intenzivní výměně know-how.“

K největším účastem se již tradičně řadí tyto země: Německo, Francie, Řecko, Itálie, Rakousko, Portugalsko, Španělsko a ze zámoří pak Argentina, Chile a USA. Důležitým segmentem v nabídce veletrhu je vedle vína také prezentace přibližně 400 mezinárodních prodejců lihovin – mezi kterými nalezneme velké mezinárodní obchodní značky, jakož i malé, specializované producenty lihovin Craft Spirits.
Dalším důležitým prvkem veletrhu ProWein je již řadu let „Champagne Lounge“. Okolo 50 tradičních výrobců šampaňského představí v hale 12 tento ušlechtilý nápoj.

„Naše mimořádné přehlídky, tematické prezentace a ochutnávky jsou, stejně jako obsáhlý doprovodný program vystavovatelů, již mnoho let garancí úspěchu veletrhu ProWein“, doplňuje ředitel veletrhu pan Mingers. Především přehlídka Craft-Show „same but different“ v hale 7.0 s více jak 120 vystavovateli lihovin Craft Spirits, Craft Beer a Ciderů z 24 zemí, jakož i bar s různými degustacemi se v posledních dvou letech rozvinul v neopomenutelnou značku veletrhu. To stejné platí pro „Organic World“ v hale 13: se svými přibližně 40 vystavovateli vhodně uzavírá obsáhlou sekci BIO. A aby byla nabídka kompletní, nabídne degustační zóna v hale 17 ochutnávky MUNDUS VINI a „Packaging & Design“ se představí v hale 13.

www.prowein.de: všechny informace v dosahu jednoho kliknutí
Všechny informace k veletrhu ProWein 2020 naleznete online na www.prowein.de. Vedle základních informací k veletrhu se zde prezentuje také magazín s informacemi ze zákulisí, aktuální výsledky Business Reportu (od poloviny listopadu 2019), fakta k různým zvláštním přehlídkám a prezentacím a v neposlední řadě od konce ledna 2020 online program akcí jednotlivých vystavovatelů.

Pressekontakt ProWein Messe Düsseldorf:
Christiane Schorn, Tel.: 0211/4560 –991, SchornC@messe-duesseldorf.de
Monika Kissing, Tel.: 0211/4560 –543, KissingM@messe-duesseldorf.de
Brigitte Küppers Tel.: 0211/4560 –929 KueppersB@messe-duesseldorf.de

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.