Veletrh vína a destilátů Vinitaly po padesáté první

Hlavní stránka » Články » Veletrh vína a destilátů Vinitaly po padesáté první

Čtyři dny nabité událostmi, výstavami, degustacemi a workshopy. To je vinařský veletrh Vinitaly, který se letos bude konat od 9. do 12. dubna v italské Veroně.

Vinaři, obchodníci a všichni milovníci vína budou moci ochutnat tisíce vzorků červeného, bílého, růžového i šumivého vína.
Vystavovatelská správa Veronafiere vychází vstříc stále rostoucímu počtu účastníků a akcí, proto letos opět rozšiřuje výstavní prostory. Například jen region Toskánsko má k dispozici halu o rozloze 4 000 m². Přibývají nejen hosté, ale také vystavovatelé. Poprvé bude Verona hostit zástupce USA nebo Velké Británie. Mezinárodní producenti vín ze Švýcarska, Argentiny, Gruzie, Jižní Afriky a mnoha dalších zemí představí své produkty během programu Viniternational v hale D.
Obchodníci ze zahraničí mohou těžit z bezplatné služby Taste&Buy, jež pomáhá vystavovatelům v lepší organizaci obchodních setkání.
V předvečer veletrhu se již tradičně uskuteční velká degustační show OperaWine, kde se 100 italských producentů pochlubí svými nejlepšími víny.
Výstavní prostory budou k dispozici i veletrhu Sol&Agrifood, který se (www.solagrifood.com) zaměřuje na kvalitu olivových olejů a potravin. Doplní ji také Enolitech (www.enolitech.it/en/), přehlídka technologických novinek a designu z oblasti gastronomie, která se letos bude konat blíže k hlavnímu programu Vinitaly.
Zatímco na veletrhu bude vše připraveno pro byznys, starobylá Verona se může těšit na milovníky vína, jichž v roce 2016 přivítala na 29 000. Program Vinitaly ve městě bude jako vždy velmi atraktivní a počítá s mnoha kulturními akcemi a nesčetnými degustacemi.
Více na www.vinitaly.com

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.