Zmrzlina ze stroje do ruky - revoluční GX výrobníky

Hlavní stránka » Články » Zmrzlina ze stroje do ruky - revoluční GX výrobníky

Vitríny s výrobníkem zmrzliny GX představují revoluční novinku v oblasti výroby a servírování zmrzliny. Popularita konceptu GX strmě roste, nachází si oblibu nejen u zmrzlinářů, ale hlavně u samotných zákazníků.

Výrobníky GX jsou symbolem kvality, čerstvosti a jednoduché výroby zmrzliny.
Koncept GX vychází ze zkušeností a potřeb při výrobě a podávání zmrzliny. Renovuje se myšlenka přímého prodeje zmrzliny, proces výroby a prodeje se stává pro zákazníka transparentnějším, pro výrobce jednodušším.

Kombinované výrobníky zmrzliny s vitrínou GX míchají zmrzlinu „real-time“ přímo před očima zákazníka. Ti mohou pozorovat samotné šlehání pohledem do prosklené vitríny. Zmrzlina se nepřetržitě šlehá až do okamžiku, kdy docházejí k výdeji. Tím je zaručena její čerstvost, a zákazník vidí do celého procesu výroby. Z výrobního procesu totiž odpadá třeba paster nebo šoker – zmrzlina se míchá neustále, i v noci.
• Finančně, provozně, obslužně efektivní stroj
• Servírování „ze stroje do ruky“
• Prostorově nenáročné zařízení
• Jednoduché čištění a údržba
• Možnost stavebnicového rozšíření
Jednotlivé výrobní stanice mají samostatný okruh a mohou se tedy nezávisle na sobě vypínat a zapínat. Samozřejmostí je také noční provozní režim, takže není zapotřebí přidávat do zmrzliny různé stabilizátory nebo emulgátory. Každá stanice se může samostatně čistit.

Koncept FRIGOMAT GELATO FRESH je ideální volbou jak pro začínající, tak zkušené cukráře. Je výhodný jak po finanční stránce, tak provozní a marketingové. Jde o bezkonkurenční stroj na výrobu zmrzliny pro cukrárny, kavárny, i letní nárazový prodej (festivaly, akce) – i při vysokých teplotách udržuje zmrzlinu v optimální kondici a hygienické nezávadnosti.

PR

Sledujte nás

Copyright © 2018 WPremium event, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.